Hakkımızda

Kurumsal

2001 yılında Halil Sakin Servis Taşımacılığı adı ile kurulan firmamız; 2011 yılından itibaren “Sakinler Turizm Servis İşletmeciliği Ltd. Şti.” ismini alarak siz değerli firmalara, kurumlara ve okullara daha profesyonel hizmet verebilmek için ilk kurumsallaşma hamlesini yapmıştır. Bugün araçlarını araç takip sistemi ile 24 saat izleyen Sakinler Turizm günden güne büyüyen ve atılımlar yapan bir şirket olarak, personel taşımacılığının yanı sıra öğrenci taşımacılığı ve turizm amaçlı taşımacılık VIP transferler ile verdiği hizmet çeşit ve kalitesini sürekli geliştirerek taşımacılık sektörünün standartlarını belirlemeye devam etmektedir.

Edindiği deneyimi her zaman müşteri memnuniyeti odaklı değerlendirerek ve personelinin yönetim ve hizmet kalitesi teknikleri konusunda sürekli eğitim almasını sağlayarak, şirketin çalışma verimini ve hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Dürüstlük ve sorumluluk ilkesinden, iş ahlakı ve prensiplerinden ödün vermeden sizlerin de takdirini kazanarak, hizmetleriyle sektörünün lider firmalarından biri olmuştur.

  • Kaliteli hizmet, deneyimli personel.
  • Daima güvenli, konforlu araçlar.
  • Sorumluluğunun farkında şirket.
  • Sürekli yenilenen araç filosu.
  • Müşteri ve çalışanlarına karşı saygılı.

0 Araç Filomuz

0 Referanslarımız

0 Personel Sayımız

0 Tecrübemiz

× WhatsApp İletişim
Whatsapp Hattı
Telefon Hattı